درباره آرکا
فروشگاه اینترنتی آرکا
آرکا نمایندگی فروش و خدمات ، محصولات گروه شرکت‌های طرفه نگار که شامل نرم افزارهای حسابداری هلو ، هلیا و اسپاد است؛ می‌باشد. \r\nنرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و... هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم‌ افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است.نرم افزار حسابداری هلو در نسخه‌های تک‌کاربره و شبکه ارائه می‌شود.
نرم افزارهای مالی و حسابداری اسپاد
نرم افزارهای مالی و حسابداری اسپاد با ارائه هزاران نسخه به شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی، یکی از پرنفوذترین نرم افزارها در حوزه تامین نیاز به نرم افزاری جهت مدیریت فزآیندهای مالی و حسابداری می باشد. نرم افزارهای مالی و حسابداری اسپاد با شناخت نیاز کاربران و استاندارهای فرآیندهای مالی افدام به ارائه راه حل های جامع جهت مدیریت فرآیندهای مالی و حسابداری نموده است، به طوریکه در عین سادگی استفاده، با ارائه گزارش های متنوع و سفارشی شده ی کاربران، مدیران را در تحلیل مالی و دارایی کمک بسزایی می نماید. گفتنی است که مجموعه نرم افزارهای مالی و حسابداری اسپاد، با نظر متحصصان مجرب و با استفاده از تکنولوژی های نوین تحلیل، و با استفاده از بروزترین ابزارها تولید و تست شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
نرم افزارهای هلیا
مجموعه نرم افزارهای هلیا ویژه تاکسی سرویس، حمل بار و پیک موتوری، کتابخانه، املاک، مدیریت مجتمع و آپارتمان ها ارائه شده است.